DeFiLİGİ Uygulama Açıklaması

Sezon boyunca farklı oyuncularla tanışmak ve maç yaparak seviye yükseltmek isteyenleri bir araya toplayan DeFiLİGİ uygulaması, yarattığı rekabet ortamıyla heyecanı her zaman canlı tutar.

Takip edilen spor dalında benzer yetenek ve seviyede rakip bulmayı kolaylaştıran DeFiLİGİ üyeliği, yeni arkadaşlar edindirirken aynı zamanda sporu günlük hayatın merkezine yerleştirir. Oyuncuların düzenli olarak bir araya gelmesini sağlayan etkinlikler, amatör ruhla ve disiplinli bir şekilde düzenlenir. 

DeFiLİGİ Nedir?

Zamanının değerini bilen ve sportif faaliyetlerini kesintisiz bir şekilde devam ettirmek isteyenleri bir araya getiren DeFiLİGİ uygulaması, sunduğu sayısız fırsatla dikkat çeker.

Başlangıç seviyesindeki oyuncuların kendilerini geliştirmelerini ve daha iyi oyuncularla karşılaşmalarını sağlayan lig, tatlı bir rekabet ortamı yaratırken yeni çevreler edinilmesini de kolaylaştırır.

  • Maç yapmadan önce oyuncuların bir araya gelmesinden sıralama oluşturmaya,
  • Listedeki oyuncuların durumunun incelenmesinden önceki maçların sonuçlarının listelenmesine kadar her detaya uygulama üzerinden kolayca ulaşılabilir.

Sıranıza uygun oyuncuya DeFi teklif edebilir veya oyun teklifi alabilirsiniz. Maç ve skor takibini yapabilir, otomatik olarak değişen skor güncellemeleriyle gelişmeleri yakından takip edebilirsiniz. Kişisel bilgilerin güncellenebildiği ayarlar sayesinde sezon boyunca maç heyecanı katılımcılarla an be an paylaşılabilir.

Neden DeFiLİGİ?

Birden fazla oyuncuyla yapılabilen sporlarda rakip bulma konusunda yaşanan sıkıntıları ortadan kaldıran uygulama, aynı çevrede yaşayan insanların birbirleriyle tanışarak sosyalleşmesine imkân sağlar. Uygulama yardımıyla sezon boyunca yeni oyun arkadaşları kazanılırken;

  • Sıralama oluşturmak
  • Daha fazla maç yapmak
  • Tecrübe kazanmak ve
  • Mücadelenin keyfine varmak için ideal ortam sunulmuş olur.

DeFi bir turnuva değildir. Sezon boyunca farklı oyuncularla oynama imkânı sunan modlar sayesinde gruplar dengeli bir şekilde kurulabilir. Bu sayede sezon boyunca değişik isimlerle maç yapılabilir ve seviyesi benzer sporcular kendilerini geliştirebilir.

Kullanıcı dostu arayüze sahip DeFiLİGİ uygulamasıyla listedeki oyuncular ve maçlar anlık takip edilirken sonuçlara haberler alanından erişilebilir. Siz de “iyi ki oynadım” demek istiyorsanız hemen uygulamayı indirin ve giriş yapın.